SQM500JB-2K7
Prezentarea produsului
Număr parc: SQM500JB-2K7
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 5W 5% TH
Foi de date: SQM500JB-2K7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SQM500JB-2K7
Număr parc SQM500JB-2K7 Producător Yageo
Descriere RES WW 5W 5% TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 598814 pcs Fișa cu date SQM500JB-2K7.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serie SQM Rezistenţă 2.7 kOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm) Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
descriere detaliata 2.7 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Compoziţie Ceramic