SQM200JB-2K4
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SQM200JB-2K4
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 2W 5% TH
Foi de date: SQM200JB-2K4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SQM200JB-2K4
Număr parc SQM200JB-2K4 Producător Yageo
Descriere RES WW 2W 5% TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 967020 pcs Fișa cu date SQM200JB-2K4.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Serie SQM Rezistenţă 2.4 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
descriere detaliata 2.4 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Compoziţie Ceramic