SQM10SJB-82K
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SQM10SJB-82K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 10W 5% TH
Foi de date: SQM10SJB-82K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SQM10SJB-82K
Număr parc SQM10SJB-82K Producător Yageo
Descriere RES WW 10W 5% TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 470287 pcs Fișa cu date SQM10SJB-82K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Serie SQM Rezistenţă 82 kOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.437" (36.50mm) Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
descriere detaliata 82 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Compoziţie Ceramic