SLR500JB-0R18
YageoYageo
SLR500JB-0R18 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLR500JB-0R18
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 0.18 OHM 5W 5% RADIAL
Foi de date: SLR500JB-0R18.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLR500JB-0R18
Număr parc SLR500JB-0R18 Producător Yageo
Descriere RES 0.18 OHM 5W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98083 pcs Fișa cu date SLR500JB-0R18.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.551" L x 0.197" W (14.00mm x 5.00mm)
Serie SLR Rezistenţă 180 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 0.18AFBK
SLR500JB0R18
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.748" (19.00mm) Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 180 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic