SC1808KKX7RTBB221
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SC1808KKX7RTBB221
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului CAP CER 220PF 250VAC X7R 1808
Foi de date: SC1808KKX7RTBB221.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SC1808KKX7RTBB221
Număr parc SC1808KKX7RTBB221 Producător Yageo
Descriere CAP CER 220PF 250VAC X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 356748 pcs Fișa cu date SC1808KKX7RTBB221.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.189" L x 0.079" W (4.80mm x 2.00mm) Serie SC
Evaluări X2, Y3 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 220pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) capacitanță 220pF
Aplicații Safety
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SC18-26
SC18-26
Producători: Belden
Descriere: SAXXON CABLE CLIP 7MM
In stoc: 837011 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Bel
Descriere: FIXED IND 100UH 340MA 2.86 OHM
In stoc: 322662 pcs
Descarca: SC1812-101.pdf
RFQ
SC1808KKX7RTBB102
SC1808KKX7RTBB102
Producători: Yageo
Descriere: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808
Descarca: SC1808KKX7RTBB102.pdf
SC1808KKX7RWBB681
SC1808KKX7RWBB681
Producători: Yageo
Descriere: CAP CER 680PF 250VAC X7R 1808
Descarca: SC1808KKX7RWBB681.pdf
SC1808KKX7RTBB152
SC1808KKX7RTBB152
Descriere: CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808
Descarca: SC1808KKX7RTBB152.pdf
SC1808KKX7RWBB102
SC1808KKX7RWBB102
Descarca: SC1808KKX7RWBB102.pdf
SC1808JKNPOWBN330
SC1808JKNPOWBN330
Descriere: CAP CER 33PF 250VAC NPO 1808
Descarca: SC1808JKNPOWBN330.pdf
Producători: Bel
Descriere: FIXED IND 15UH 960MA 416 MOHM
Descarca: SC1812-150.pdf
Descriere: FIXED IND 10UH 1.12A 312 MOHM
SC1808KKX7RTBB471
SC1808KKX7RTBB471
Descriere: CAP CER 470PF 250VAC X7R 1808
Descarca: SC1808KKX7RTBB471.pdf
SC18-3Q
SC18-3Q
Producători: Belden
Descriere: 8MM SAXXON CABLE CLIP
Descarca:
SC18-2SP-1945-2000C
SC18-2SP-1945-2000C
Producători: Omron Automation & Safety
Descriere: SPECIAL SCS CONTACT SWITCH
In stoc: 367 pcs
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW