RT2512CKB073K32L
YageoYageo
RT2512CKB073K32L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT2512CKB073K32L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 3.32KOHM 0.25% 3/4W 2512
Foi de date: RT2512CKB073K32L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT2512CKB073K32L
Număr parc RT2512CKB073K32L Producător Yageo
cantitate valabila 273678 pcs Fișa cu date RT2512CKB073K32L.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serie RT Rezistenţă 3.32 kOhms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 3.32 kOhms ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film