RT2512CKB0724R9L
YageoYageo
RT2512CKB0724R9L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT2512CKB0724R9L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 24.9 OHM 0.25% 3/4W 2512
Foi de date: RT2512CKB0724R9L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT2512CKB0724R9L
Număr parc RT2512CKB0724R9L Producător Yageo
Descriere RES SMD 24.9 OHM 0.25% 3/4W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 257644 pcs Fișa cu date RT2512CKB0724R9L.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.75W, 3/4W
Tensiune - Defalcare 2512 Grosime (Max) ±10ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Serie RT
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 2512 (6432 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RT2512CKB0724R9L Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 24.9 Ohm ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.25%
Descriere RES SMD 24.9 OHM 0.25% 3/4W 2512 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film