RT2010FKE07130RL
YageoYageo
RT2010FKE07130RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT2010FKE07130RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 130 OHM 1% 1/2W 2010
Foi de date: RT2010FKE07130RL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT2010FKE07130RL
Număr parc RT2010FKE07130RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 130 OHM 1% 1/2W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1889248 pcs Fișa cu date RT2010FKE07130RL.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.5W, 1/2W
Tensiune - Defalcare 2010 Grosime (Max) ±50ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serie RT
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 2010 (5025 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RT2010FKE07130RL Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 130 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1%
Descriere RES SMD 130 OHM 1% 1/2W 2010 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film