RT2010FKE07127RL
YageoYageo
RT2010FKE07127RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT2010FKE07127RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 127 OHM 1% 1/2W 2010
Foi de date: RT2010FKE07127RL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT2010FKE07127RL
Număr parc RT2010FKE07127RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 127 OHM 1% 1/2W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1789471 pcs Fișa cu date RT2010FKE07127RL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie RT Rezistenţă 127 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 127 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film