RT1210DRE0724RL
YageoYageo
RT1210DRE0724RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT1210DRE0724RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 24 OHM 0.5% 1/4W 1210
Foi de date: RT1210DRE0724RL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT1210DRE0724RL
Număr parc RT1210DRE0724RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 24 OHM 0.5% 1/4W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1067372 pcs Fișa cu date RT1210DRE0724RL.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serie RT Rezistenţă 24 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume YAG2258TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 24 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film