RT1210CRE0741R2L
YageoYageo
RT1210CRE0741R2L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT1210CRE0741R2L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 41.2 OHM 0.25% 1/4W 1210
Foi de date: RT1210CRE0741R2L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT1210CRE0741R2L
Număr parc RT1210CRE0741R2L Producător Yageo
Descriere RES SMD 41.2 OHM 0.25% 1/4W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 602498 pcs Fișa cu date RT1210CRE0741R2L.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.25W, 1/4W
Tensiune - Defalcare 1210 Grosime (Max) ±50ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) Serie RT
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RT1210CRE0741R2L Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 41.2 Ohm ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.25%
Descriere RES SMD 41.2 OHM 0.25% 1/4W 1210 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film