RT1210CRE0715K4L
YageoYageo
RT1210CRE0715K4L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT1210CRE0715K4L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 15.4KOHM 0.25% 1/4W 1210
Foi de date: RT1210CRE0715K4L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT1210CRE0715K4L
Număr parc RT1210CRE0715K4L Producător Yageo
cantitate valabila 627613 pcs Fișa cu date RT1210CRE0715K4L.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serie RT Rezistenţă 15.4 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 15.4 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film