RT1210CRE07102KL
YageoYageo
RT1210CRE07102KL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT1210CRE07102KL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 102K OHM 0.25% 1/4W 1210
Foi de date: RT1210CRE07102KL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT1210CRE07102KL
Număr parc RT1210CRE07102KL Producător Yageo
Descriere RES SMD 102K OHM 0.25% 1/4W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 553530 pcs Fișa cu date RT1210CRE07102KL.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serie RT Rezistenţă 102 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 102 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film