RT1206WRD07118RL
YageoYageo
RT1206WRD07118RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT1206WRD07118RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 118 OHM 0.05% 1/4W 1206
Foi de date: RT1206WRD07118RL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT1206WRD07118RL
Număr parc RT1206WRD07118RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 118 OHM 0.05% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 162121 pcs Fișa cu date RT1206WRD07118RL.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.25W, 1/4W
Tensiune - Defalcare 1206 Grosime (Max) ±25ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serie RT
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RT1206WRD07118RL Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 118 Ohm ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.05%
Descriere RES SMD 118 OHM 0.05% 1/4W 1206 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film