RT1206WRC0784K5L
YageoYageo
RT1206WRC0784K5L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT1206WRC0784K5L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 84.5KOHM 0.05% 1/4W 1206
Foi de date: RT1206WRC0784K5L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT1206WRC0784K5L
Număr parc RT1206WRC0784K5L Producător Yageo
cantitate valabila 75035 pcs Fișa cu date RT1206WRC0784K5L.pdf
Toleranţă ±0.05% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serie RT Rezistenţă 84.5 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 84.5 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film