RT1206DRD0710KL
YageoYageo
RT1206DRD0710KL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT1206DRD0710KL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 10K OHM 0.5% 1/4W 1206
Foi de date: RT1206DRD0710KL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT1206DRD0710KL
Număr parc RT1206DRD0710KL Producător Yageo
Descriere RES SMD 10K OHM 0.5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2441250 pcs Fișa cu date RT1206DRD0710KL.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serie RT Rezistenţă 10 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 311-2916-2
RT1206DRD0710KL-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 10 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film