RT1206CRC07422KL
YageoYageo
RT1206CRC07422KL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT1206CRC07422KL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 422K OHM 0.25% 1/4W 1206
Foi de date: RT1206CRC07422KL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT1206CRC07422KL
Număr parc RT1206CRC07422KL Producător Yageo
Descriere RES SMD 422K OHM 0.25% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 669295 pcs Fișa cu date RT1206CRC07422KL.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serie RT Rezistenţă 422 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 422 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film