RT0805WRB072K8L
YageoYageo
RT0805WRB072K8L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT0805WRB072K8L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 2.8K OHM 0.05% 1/8W 0805
Foi de date: RT0805WRB072K8L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT0805WRB072K8L
Număr parc RT0805WRB072K8L Producător Yageo
Descriere RES SMD 2.8K OHM 0.05% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 140356 pcs Fișa cu date RT0805WRB072K8L.pdf
Toleranţă ±0.05% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RT Rezistenţă 2.8 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 2.8 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film