RT0805CRE0729K4L
YageoYageo
RT0805CRE0729K4L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT0805CRE0729K4L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 29.4KOHM 0.25% 1/8W 0805
Foi de date: RT0805CRE0729K4L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT0805CRE0729K4L
Număr parc RT0805CRE0729K4L Producător Yageo
cantitate valabila 1764271 pcs Fișa cu date RT0805CRE0729K4L.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RT Rezistenţă 29.4 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 29.4 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film