RT0805BRC07249KL
YageoYageo
RT0805BRC07249KL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT0805BRC07249KL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 249K OHM 0.1% 1/8W 0805
Foi de date: RT0805BRC07249KL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT0805BRC07249KL
Număr parc RT0805BRC07249KL Producător Yageo
Descriere RES SMD 249K OHM 0.1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 773865 pcs Fișa cu date RT0805BRC07249KL.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.125W, 1/8W
Tensiune - Defalcare 0805 Grosime (Max) ±15ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RT
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0805 (2012 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RT0805BRC07249KL Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 249k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1%
Descriere RES SMD 249K OHM 0.1% 1/8W 0805 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film