RT0603WRB0710R2L
YageoYageo
RT0603WRB0710R2L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT0603WRB0710R2L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 10.2OHM 0.05% 1/10W 0603
Foi de date: RT0603WRB0710R2L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT0603WRB0710R2L
Număr parc RT0603WRB0710R2L Producător Yageo
Descriere RES SMD 10.2OHM 0.05% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 174496 pcs Fișa cu date RT0603WRB0710R2L.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.1W, 1/10W
Tensiune - Defalcare 0603 Grosime (Max) ±10ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serie RT
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0603 (1608 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RT0603WRB0710R2L Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 10.2 Ohm ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.05%
Descriere RES SMD 10.2OHM 0.05% 1/10W 0603 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film