RT0603DRD0744K2L
YageoYageo
RT0603DRD0744K2L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT0603DRD0744K2L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 44.2KOHM 0.5% 1/10W 0603
Foi de date: RT0603DRD0744K2L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT0603DRD0744K2L
Număr parc RT0603DRD0744K2L Producător Yageo
cantitate valabila 4610079 pcs Fișa cu date RT0603DRD0744K2L.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie RT Rezistenţă 44.2 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 311-44.2KDTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 44.2 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film