RT0603DRD07147RL
YageoYageo
RT0603DRD07147RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT0603DRD07147RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 147 OHM 0.5% 1/10W 0603
Foi de date: RT0603DRD07147RL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT0603DRD07147RL
Număr parc RT0603DRD07147RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 147 OHM 0.5% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4874387 pcs Fișa cu date RT0603DRD07147RL.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie RT Rezistenţă 147 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 311-147DTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 147 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film