RT0603CRE07274RL
YageoYageo
RT0603CRE07274RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT0603CRE07274RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 274 OHM 0.25% 1/10W 0603
Foi de date: RT0603CRE07274RL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT0603CRE07274RL
Număr parc RT0603CRE07274RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 274 OHM 0.25% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2280202 pcs Fișa cu date RT0603CRE07274RL.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie RT Rezistenţă 274 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 274 Ohms ±0.25% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film