RT0603CRC07210KL
YageoYageo
RT0603CRC07210KL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT0603CRC07210KL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 210KOHM 0.25% 1/10W 0603
Foi de date: RT0603CRC07210KL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT0603CRC07210KL
Număr parc RT0603CRC07210KL Producător Yageo
cantitate valabila 1130933 pcs Fișa cu date RT0603CRC07210KL.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie RT Rezistenţă 210 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 210 kOhms ±0.25% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film