RT0603BRC0711RL
YageoYageo
RT0603BRC0711RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT0603BRC0711RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 11 OHM 0.1% 1/10W 0603
Foi de date: RT0603BRC0711RL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT0603BRC0711RL
Număr parc RT0603BRC0711RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 11 OHM 0.1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1024020 pcs Fișa cu date RT0603BRC0711RL.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.1W, 1/10W
Tensiune - Defalcare 0603 Grosime (Max) ±15ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serie RT
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0603 (1608 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RT0603BRC0711RL Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 11 Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1%
Descriere RES SMD 11 OHM 0.1% 1/10W 0603 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film