RT0402FRE07210RL
YageoYageo
RT0402FRE07210RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT0402FRE07210RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 210 OHM 1% 1/16W 0402
Foi de date: RT0402FRE07210RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT0402FRE07210RL
Număr parc RT0402FRE07210RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 210 OHM 1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9950746 pcs Fișa cu date RT0402FRE07210RL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RT Rezistenţă 210 Ohms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.014" (0.35mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 210 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film