RT0402DRD07845RL
YageoYageo
RT0402DRD07845RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT0402DRD07845RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 845 OHM 0.5% 1/16W 0402
Foi de date: RT0402DRD07845RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT0402DRD07845RL
Număr parc RT0402DRD07845RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 845 OHM 0.5% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3386147 pcs Fișa cu date RT0402DRD07845RL.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RT Rezistenţă 845 Ohms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.014" (0.35mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 845 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film