RT0402DRD072K26L
YageoYageo
RT0402DRD072K26L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT0402DRD072K26L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 2.26KOHM 0.5% 1/16W 0402
Foi de date: RT0402DRD072K26L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT0402DRD072K26L
Număr parc RT0402DRD072K26L Producător Yageo
cantitate valabila 11168296 pcs Fișa cu date RT0402DRD072K26L.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RT Rezistenţă 2.26 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.014" (0.35mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 2.26 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film