RT0402DRD07113RL
YageoYageo
RT0402DRD07113RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT0402DRD07113RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 113 OHM 0.5% 1/16W 0402
Foi de date: RT0402DRD07113RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT0402DRD07113RL
Număr parc RT0402DRD07113RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 113 OHM 0.5% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12685990 pcs Fișa cu date RT0402DRD07113RL.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.063W, 1/16W
Tensiune - Defalcare 0402 Grosime (Max) ±25ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie RT
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0402 (1005 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RT0402DRD07113RL Înălțime - așezată (Max) 0.014" (0.35mm)
Caracteristici Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 113 Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.5%
Descriere RES SMD 113 OHM 0.5% 1/16W 0402 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film