RSF2WSJR-52-82K
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RSF2WSJR-52-82K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL
Foi de date: RSF2WSJR-52-82K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RSF2WSJR-52-82K
Număr parc RSF2WSJR-52-82K Producător Yageo
Descriere RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2137720 pcs Fișa cu date RSF2WSJR-52-82K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serie RSF Rezistenţă 82 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 235°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 82 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Compoziţie Metal Oxide Film