RE1206FRE0712R1L
YageoYageo
RE1206FRE0712R1L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RE1206FRE0712R1L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 12.1 OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: RE1206FRE0712R1L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RE1206FRE0712R1L
Număr parc RE1206FRE0712R1L Producător Yageo
Descriere RES SMD 12.1 OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9762373 pcs Fișa cu date RE1206FRE0712R1L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serie RE Rezistenţă 12.1 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 12.1 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film