RE1206DRE07124RL
YageoYageo
RE1206DRE07124RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RE1206DRE07124RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 124 OHM 0.5% 1/4W 1206
Foi de date: RE1206DRE07124RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RE1206DRE07124RL
Număr parc RE1206DRE07124RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 124 OHM 0.5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4711040 pcs Fișa cu date RE1206DRE07124RL.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serie RE Rezistenţă 124 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 124 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film