RE0805FRE07261KL
YageoYageo
RE0805FRE07261KL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RE0805FRE07261KL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 261K OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: RE0805FRE07261KL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RE0805FRE07261KL
Număr parc RE0805FRE07261KL Producător Yageo
Descriere RES SMD 261K OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14994807 pcs Fișa cu date RE0805FRE07261KL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RE Rezistenţă 261 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 261 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film