RE0603FRE073K92L
YageoYageo
RE0603FRE073K92L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RE0603FRE073K92L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 3.92K OHM 1% 1/10W 0603
Foi de date: RE0603FRE073K92L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RE0603FRE073K92L
Număr parc RE0603FRE073K92L Producător Yageo
Descriere RES SMD 3.92K OHM 1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21932258 pcs Fișa cu date RE0603FRE073K92L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie RE Rezistenţă 3.92 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 3.92 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film