RE0402FRE0751K1L
YageoYageo
RE0402FRE0751K1L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RE0402FRE0751K1L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 51.1K OHM 1% 1/16W 0402
Foi de date: RE0402FRE0751K1L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RE0402FRE0751K1L
Număr parc RE0402FRE0751K1L Producător Yageo
Descriere RES SMD 51.1K OHM 1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20805394 pcs Fișa cu date RE0402FRE0751K1L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RE Rezistenţă 51.1 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.015" (0.37mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 51.1 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film