RC1206FR-07510RL
YageoYageo
RC1206FR-07510RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC1206FR-07510RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 510 OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.RC1206FR-07510RL.pdf2.RC1206FR-07510RL.pdf3.RC1206FR-07510RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RC1206FR-07510RL
Număr parc RC1206FR-07510RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 510 OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.25W, 1/4W
Tensiune - Defalcare 1206 Grosime (Max) ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serie RC
Starea RoHS Digi-Reel® Polarizare 1206 (3216 Metric)
Alte nume 311-510FRDKR Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului RC1206FR-07510RL
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Moisture Resistant
lui FIFO 2 Descriere extinsă 510 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere RES SMD 510 OHM 1% 1/4W 1206