RC1206FR-07105RL
YageoYageo
RC1206FR-07105RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC1206FR-07105RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 105 OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.RC1206FR-07105RL.pdf2.RC1206FR-07105RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RC1206FR-07105RL
Număr parc RC1206FR-07105RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 105 OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1087980 pcs Fișa cu date 1.RC1206FR-07105RL.pdf2.RC1206FR-07105RL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serie RC Rezistenţă 105 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 311-105FRDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 105 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film