RC0805FR-07124RL
YageoYageo
RC0805FR-07124RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC0805FR-07124RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 124 OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: 1.RC0805FR-07124RL.pdf2.RC0805FR-07124RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RC0805FR-07124RL
Număr parc RC0805FR-07124RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 124 OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11996471 pcs Fișa cu date 1.RC0805FR-07124RL.pdf2.RC0805FR-07124RL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RC Rezistenţă 124 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 232273461241L
311-124CRTR
9C08052A1240FKPFT
RC0805FR07124RL
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 124 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film