RC0603FR-0723K7L
YageoYageo
RC0603FR-0723K7L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC0603FR-0723K7L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 23.7K OHM 1% 1/10W 0603
Foi de date: 1.RC0603FR-0723K7L.pdf2.RC0603FR-0723K7L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RC0603FR-0723K7L
Număr parc RC0603FR-0723K7L Producător Yageo
Descriere RES SMD 23.7K OHM 1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33921154 pcs Fișa cu date 1.RC0603FR-0723K7L.pdf2.RC0603FR-0723K7L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie RC Rezistenţă 23.7 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 232270462373L
311-23.7KHRTR
9C06031A2372FKPFT
RC0603FR0723K7L
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 23.7 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film