RC0603DR-07105RL
YageoYageo
RC0603DR-07105RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC0603DR-07105RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 105 OHM 0.5% 1/10W 0603
Foi de date: 1.RC0603DR-07105RL.pdf2.RC0603DR-07105RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RC0603DR-07105RL
Număr parc RC0603DR-07105RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 105 OHM 0.5% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11105749 pcs Fișa cu date 1.RC0603DR-07105RL.pdf2.RC0603DR-07105RL.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie RC Rezistenţă 105 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 105 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film