RC0402FR-07105RL
YageoYageo
RC0402FR-07105RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC0402FR-07105RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 105 OHM 1% 1/16W 0402
Foi de date: 1.RC0402FR-07105RL.pdf2.RC0402FR-07105RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RC0402FR-07105RL
Număr parc RC0402FR-07105RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 105 OHM 1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 43185837 pcs Fișa cu date 1.RC0402FR-07105RL.pdf2.RC0402FR-07105RL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RC Rezistenţă 105 Ohms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 232270671051L
9C04021A1050FLPF3
YAG2947TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 105 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film