RC0201FR-07536RL
YageoYageo
RC0201FR-07536RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC0201FR-07536RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 536 OHM 1% 1/20W 0201
Foi de date: 1.RC0201FR-07536RL.pdf2.RC0201FR-07536RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RC0201FR-07536RL
Număr parc RC0201FR-07536RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 536 OHM 1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19329412 pcs Fișa cu date 1.RC0201FR-07536RL.pdf2.RC0201FR-07536RL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie RC Rezistenţă 536 Ohms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 232280675361L
9C02017A5360FEPF3
YAG2721TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm) Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 536 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film