RC0201DR-07360KL
YageoYageo
RC0201DR-07360KL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC0201DR-07360KL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 360K OHM 0.5% 1/20W 0201
Foi de date: 1.RC0201DR-07360KL.pdf2.RC0201DR-07360KL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RC0201DR-07360KL
Număr parc RC0201DR-07360KL Producător Yageo
Descriere RES SMD 360K OHM 0.5% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4833645 pcs Fișa cu date 1.RC0201DR-07360KL.pdf2.RC0201DR-07360KL.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie RC Rezistenţă 360 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 360 kOhms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film