RC0100FR-072R87L
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC0100FR-072R87L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 2.87 OHM 1% 1/32W 01005
Foi de date: 1.RC0100FR-072R87L.pdf2.RC0100FR-072R87L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RC0100FR-072R87L
Număr parc RC0100FR-072R87L Producător Yageo
Descriere RES SMD 2.87 OHM 1% 1/32W 01005 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1799444 pcs Fișa cu date 1.RC0100FR-072R87L.pdf2.RC0100FR-072R87L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -200/ +600ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 01005 Dimensiune / Dimensiune 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Serie RC Rezistenţă 2.87 Ohms
Putere (Wați) 0.03W, 1/32W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 01005 (0402 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.006" (0.15mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 2.87 Ohms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film