PSP900JB-330R
YageoYageo
PSP900JB-330R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSP900JB-330R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 330 OHM 9W 5% AXIAL
Foi de date: 1.PSP900JB-330R.pdf2.PSP900JB-330R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSP900JB-330R
Număr parc PSP900JB-330R Producător Yageo
Descriere RES 330 OHM 9W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 142305 pcs Fișa cu date 1.PSP900JB-330R.pdf2.PSP900JB-330R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
Serie PSP Rezistenţă 330 Ohms
Putere (Wați) 9W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 330 Ohms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound