PSP7WSJB-33R
YageoYageo
PSP7WSJB-33R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSP7WSJB-33R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 33 OHM 7W 5% AXIAL
Foi de date: 1.PSP7WSJB-33R.pdf2.PSP7WSJB-33R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSP7WSJB-33R
Număr parc PSP7WSJB-33R Producător Yageo
Descriere RES 33 OHM 7W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 144017 pcs Fișa cu date 1.PSP7WSJB-33R.pdf2.PSP7WSJB-33R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.354" Square x 0.984" L (9.00mm x 25.00mm)
Serie PSP Rezistenţă 33 Ohms
Putere (Wați) 7W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
descriere detaliata 33 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound