PSP700JB-56R
YageoYageo
PSP700JB-56R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSP700JB-56R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 56 OHM 7W 5% AXIAL
Foi de date: 1.PSP700JB-56R.pdf2.PSP700JB-56R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSP700JB-56R
Număr parc PSP700JB-56R Producător Yageo
Descriere RES 56 OHM 7W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 376183 pcs Fișa cu date 1.PSP700JB-56R.pdf2.PSP700JB-56R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.252" Square x 1.496" L (6.40mm x 38.00mm)
Serie PSP Rezistenţă 56 Ohms
Putere (Wați) 7W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 56 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound