PSP500JB-36R
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSP500JB-36R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 5W 5% AXIAL
Foi de date: 1.PSP500JB-36R.pdf2.PSP500JB-36R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSP500JB-36R
Număr parc PSP500JB-36R Producător Yageo
Descriere RES WW 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 536986 pcs Fișa cu date 1.PSP500JB-36R.pdf2.PSP500JB-36R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Serie PSP Rezistenţă 36 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 36 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound