PSP500JB-1R1
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSP500JB-1R1
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 5W 5% AXIAL
Foi de date: 1.PSP500JB-1R1.pdf2.PSP500JB-1R1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSP500JB-1R1
Număr parc PSP500JB-1R1 Producător Yageo
Descriere RES WW 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 577161 pcs Fișa cu date 1.PSP500JB-1R1.pdf2.PSP500JB-1R1.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Serie PSP Rezistenţă 1.1 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 1.1 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PSP500JB-1R3
PSP500JB-1R3
Producători: Yageo
Descriere: RES WW 5W 5% AXIAL
In stoc: 515427 pcs
Descarca: PSP500JB-1R3.pdf
RFQ
PSP500JB-1K8
PSP500JB-1K8
Producători: Yageo
Descriere: RES 1.8K OHM 5W 5% AXIAL
In stoc: 442442 pcs
Descarca: PSP500JB-1K8.pdf
RFQ
PSP500JB-1R
PSP500JB-1R
Descriere: RES 1 OHM 5W 5% AXIAL